Chcesz Mieć Swojego Trenera Rozwoju Zawsze Pod Ręką? Odbierz swój master book teraz.
Działaj w oparciu o sprawdzone narzędzia i techniki zawarte w Master Booku 2020
 tylko 500 sztuk
Ostatnie Sztuki...

Zacznij Wyznaczać i Osiągać Swoje Cele Dzięki MASTER BOOK

147 PLN

69PLN

Do końca przedsprzedaży zostało:

countdown
00Hours00Minutes00Seconds

Master Book

Zatrudnij Swojego Własnego Trenera Rozwoju Osobistego...

Zarządzaj Czasem

Poznasz metodę dzięki której zaoszczędzisz kilka godzin dziennie i przestaniesz odkładasz rzeczy na potem.
To pozwoli Ci skupić się na swoich celach i ich osiąganiu.

Analizuj Postępy

Ile razy zdarzyło Ci się, że traciłeś czas na rzeczy mało ważne i oddalałeś się od rezultatu, który był twoim celem ? 

Zdradzę Ci sekret 5% społeczeństwa, która osiąga swoje cele i dzięki 12 miesiącom działań w oparciu o Master Book opanujesz tą umiejętność.

Zbuduj Przyszłość

Zastanawiałeś się, dlatego w szkole nie uczą zarządzania swoimi pieniędzmi? A może zdażyło Ci się, że spojrzałeś na konto i potrzebowałeś prześledzić historię transakcji żeby znaleść brakującą kwotę... 

Master Book przez kolejne 12 miesięcy będzie twoim prywatnym Coachem i mentorem, który podzieli się z Tobą 
strategiami zarządzania finansami.

Jak długo chcesz utrzymać motywację i entuzjazm Twoich ludzi po inspirujących eventach? Właśnie dlatego stworzyliśmy Master Book
Zaawansowana Grywalizacja
Badania pokazują, że dobra grywalizacja podnosi wyniki nawet o 88%. Zdobywaj punkty, produkuj hormony szczęścia, rywalizuj ze znajomymi, osiągaj elitarne rangi, odkryj moc tablicy liderów i uchroń siebie i zespól przed stagnacją mając wewnętrzna i zewnętrzną motywacje.
Rozwój osobisty i coaching
Większość ludzi słyszała o celach, ale szczególnie nowe osoby nie wiedzą jak je obracać w rzeczywistość. Odkryj bezcenne wnioski i lekcje w ważnych dla Ciebie dziedzinach, dzięki coachingowi. KREUJ UNIKATOWE ZADANIA I OBSERWUJ PRAWDZIWE ZMIANY!
Mierzalność i Feedback
Wyłapuj wąskie gardła i PROBLEMY partnerów dzięki analizowaniu aktywności, liczb i statystyk które ujawnia MASTER. A Teraz dzięki analizie PRO SPEAKER stajesz się lepszym rekrut erem, zyskujesz na każdym spotkaniu, nawet kiedy słyszysz „NIE” !!!

Kontakt

Dawid Biernot

Chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami!
Codziennie w godzinach 10:00 - 18:00

Piotr Mosio DREAM TEAM-@2019-@2020 Prawa Zastrzeżone | ul. Bociana 4/23, 31-231 Kraków, PL
Ta strona nie jest częścią witryny Facebook ani Facebook Inc. Dodatkowo, ta strona nie jest promowana przez Facebook w jakikolwiek sposób. FACEBOOK jest znakiem towarowym firmy FACEBOOK, Inc.

WAŻNE: Zarobki i wyłączenia odpowiedzialności prawnej.
Nie wierzymy w szybkie programy wzbogacające się. Wierzymy w ciężką pracę, wartość dodaną i służenie innym. I to właśnie nasze programy mają na celu pomóc. Zgodnie z prawem, nie możemy i nie dajemy żadnych gwarancji dotyczących własnej zdolności do uzyskiwania wyników lub zarabiania pieniędzy dzięki naszym pomysłom, informacjom, programom lub strategiom. Nie znamy cię, a poza tym twoje wyniki w życiu zależą od ciebie. Zgoda? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, oferując nasze najlepsze strategie, aby posunąć cię naprzód, szybciej. Jednak nic na tej stronie ani w żadnej z naszych witryn ani e-maili nie stanowi obietnicy ani gwarancji przyszłych zarobków. Wszelkie numery finansowe, o których tu mowa, lub na którejkolwiek z naszych witryn lub e-maili, są jedynie szacunkami lub prognozami lub wcześniejszymi wynikami i nie powinny być uważane za dokładne, rzeczywiste ani za obietnicę potencjalnych zarobków - wszystkie liczby są jedynie ilustracyjne. Jeśli masz pytania, wyślij wiadomość e-mail na adres kontakt@elitarnyrozwoj.pl . Dzięki, że wpadłeś. Do następnego razu pamiętaj: jesteś bliżej niż myślisz.